Resultat kommunestyrevalg 2019

Klikk for stort bilde

 

 

Endelig opptelling:

Av 965 stemmeberettigede, har 717 stemt, dvs 74 %.

Mandatsfordeling:

Arbeiderpartiet: 6 mandater

Senterpartiet: 9 mandater

Kommunestyrets medlemmer 2019 - 2023 - Arbeiderpartiet
Kommunestyrets medlemmer 2019 - 2023 - Arbeiderpartiet
Arbeiderpartiet Tlf E-post
Rune Kristian Grongstad 91333765 rune_kristian@hotmail.com
Mona Elise Hellesø 41420042 mona.helleso@skole.iktin.no
Tommy Tørring 90010160 tommy.torring@grong.kommune.no
Haldis Birgitte Dahl 90598937 haldisdah@gmail.com
Kåre Georg Grongstad 90746733 kgrongst@buso.no
Severin Aarmo 91381146 severin.aarmo@gmail.com
Varamedlemmer kommunestyret 2019 - 2023 - Arbeiderpartiet
Varamedlemmer kommunestyret 2019 - 2023 - Arbeiderpartiet
Vara
Marita Valmo
Ole Einar Børstad
Jørgen Arnstein Grannes
Geir Morten Omli
Alf Harald Brøndbo
Ulrik Brøndbo
Daniel Thomassen
Jan Ståle Ahlin
Kommunestyrets medlemmer 2019 - 2023 - Senterpartiet
Kommunestyrets medlemmer 2019 - 2023 - Senterpartiet
Senterpartiet Tlf E-post
Hege Nordheim-Viken 91593320 hege.nordheim-viken@hoylandet.kommune.no
Jo Arne Kjøglum 90206999 jokjoglum@gmail.com
Sverre Lilleberre 99524524 sverre_lille@hotmail.com
Kristoffer Andreas Lona 91341873 klona@online.no
Jo Magne Tyldum 90678893 jotyldum@frisurf.no
Rita Annie Rosendal 91623573 rita@namdalrehab.no
Marte Kjøglum 99778311 marte.kjoglum@gmail.com
Per Ivar Aavatsmark 48887357 piaavat@online.no
Dagrun Fjerdingen 93451456 dagrun.fjerdingen@hotmail.com
Varamedlemmer kommunestyret 2019 - 2023 - Senterpartiet
Varamedlemmer kommunestyret 2019 - 2023 - Senterpartiet
Vara
Tor Håvard Lona
Rune Moen
Stian Kjøglum
Iver Tyldum
Ola Peder Skarland
Kristine Almås
Anne-Berit Pettersen
Anne Toril Brøndbo
Ann Hege Mjøsund
Ingun Helen Lysberg
Svein-Inge Almås
Margit Sofie Valmo