Lag og foreninger i Høylandet kommune

 

Her følger en oversikt over lag og foreninger i Høylandet kommune. Nøl ikke med å ta kontakt om noe er feil, dere har oppdateringer, nye opplysninger osv. Da sender dere epost til: postmottak@hoylandet.kommune.no

Faglag
Faglag
FaglagKontaktpersonEpostTlf.
Midtre-Namdal ProdusentlagGeir Joar Werstadwerstad@msn.com971 41 037
Grong og Høylandet SauavlslagKjetil Hermanstad938 26 573
Høylandet skogeierlagBård Håvard Vikenbhviken@start.no928 21 549
Øvre Høylandet og Kongsmoen BondelagSolbjørg Kjølstadsolkjolstad@buso.no473 66 173
Høylandet BondelagArnstein Røliarnsteir@online.no915 51 557

 

Ungdomslag / ungdomsklubb
Ungdomslag / ungdomsklubb
Ungdomslag / ungdomsklubbKontaktpersonEpostTlf.
U.L. FramtidsvonAndreas Aune Ahlinauneahlin@hotmail.com909 84 037
U.L. LivRita Rosendalhjemsenget@gmail.com916 23 573
U.L. FramhugTrine Aasbø Hammerulframhug@hotmail.com957 98 903
U.L. LidarendeGeir Joar Werstadwerstad@msn.com971 41 037
UngdomsklubbenGeir Ove Brøndbo HammerGeir.ove.brondbo@hoylandet.kommune.no482 62 222
POP-prosjektetGeir Ove Brøndbo HammerGeir.ove.brondbo@hoylandet.kommune.no482 62 222
Skytterlag o.l.
Skytterlag o.l.
Skytterlag o.l.KontaktpersonEpostTlf. 
Høylandet skytterlagLars Otto Okstadlookstad@buso.no952 12 724
Loddoenget skytebaneLars Otto Okstadlookstad@buso.no952 12 724
Meihatten SkytterlagBirger AarmoBirger.aarmo@buso.no909 63 298
Høylandet PistolklubbEinar Almaaseinaralm@online.no905 04 531
Musikk, teater, dans m.m.
Musikk, teater, dans m.m.
Musikk, teater, dans m.m.KontaktpersonEpostTlf.
Høylandet storbandAndreas Aavatsmarkandreas@inspirasjonstre.no915 75 215
Øvre Høylandet MusikklagAlf Mjøsundalfmjos@frisurf.no916 43 503
Høylandet skolekorpsGeir Joar Werstadwerstad@msn.com971 41 037
Høylandet SångkorAnne Judith Skarlandabrskar@online.no990 46 716
Høylandet familieteaterCathrine Fiskumcatfisk@hotmail.com922 32 564
Midtre Høylandet gammeldansforeningGeir Brøndbogebroe@online.no
Råd og utvalg
Råd og utvalg
Politiske parti, råd og utvalg EpostTlf.
Høylandet SenterpariJo Arne Kjøglumjokjoglum@gmail.com902 06 999
Høylandet ArbeiderpartiMona Hellesømoeelise@online.no414 20 042
Høylandet VenstreKarl Jakob Okstadkjokstad@hotmail.com917 31 466
Bygdeliste for HøylandetOle Flakkeno-flak@online.no456 17 644
Rådet for mennesker med nedsatt funksjonsevneLiv Irene Eidsmoliv.eidsmo@live.no900 72 371
Eldrerådet (epost til Lydia Okstad)Eva Børstadauokstad@hotmail.com454 20 902
UngdomsrådetKristine Alte Almåskristine.2000@live.no954 04 924
Sanitet, pensjonist, bygdelag, historielag, helse
Sanitet, pensjonist, bygdelag, historielag, helse
Sanitet, pensjonist, bygdelag, historielag, helseKontaktpersonEpostTlf
Høylandet bygdekvinnelagTurid Selnes Grongstadturid-se@live.no416 42 025
Vassbotna sanitetsforeningHild-Sissel Vikenjoarvi@start.no995 65 003
Øyvatne sanitetsforeningTove Fjerdingentovefjerd@gmail.com950 38 716
Hålonna sanitetsforeningÅshild NymoAashild.nymo@gmail.com908 60 855
Kongsmoen sanitetsforeningIngunn Aaringunn.a.aar@gmail.com906 73 663
Øvre Høylandet og Kongsmoen pensjonistlagOle Flakkeno-flak@online.no456 17 644
Høylandet pensjonistlagTurid Boldermoturid.bolder@gmail.com994 44 504
Høylandet historielagTove Fjerdingentovefjerd@gmail.com950 38 716
Høylandet og Overhalla lag for psykisk utv.hemmedeInger Sofie Aune Johannesseningsofie@online.no416 41 229
Mental HelseLiv Irene Eidsmoliv.eidsmo@live.no900 72 371
Høylandet LHL, har fusjonert med Overhalla LHLAstrid Marie Bakkenlhl.overhalla@lhl.no482 14 571
HLH Overhalla, Grong og HøylandetBirger HavsteinBirger.havstein@ntebb.no905 17 796
Idrett, friluft, motorsport
Idrett, friluft, motorsport
Idrett, friluft, motorsportKontaktpersonEpostTlf.
IL HållingenKay Haugkay@petit-agentur.no906 86 049
Grongstad SkiklubbAtle Grongstadatgrongs@online.no918 53 744
LIV 4HMargit Sofie ValmoMargit.valmo@buso.no932 92 819
Hållingen 4HKari Elstadkarjoe@online.no452 54 589
Barnas Røde kors HøylandetStina Gustavsenstina_gustavsen@hotmail.com411 06 047
Høylandet snøscooterklubbGeorg Mjøsundgeomjo@icloud.com417 50 870
Høylandet MotorklubbJan Ove Brøndbojanb@kino.no916 70 571
StallsportenHilde Kyllopost@bondefroken.no980 40 112
Samfunnshus, velforeninger
Samfunnshus, velforeninger
Samfunnshus, velforeningerKontaktpersonEpostTlf.
Høylandet samfunnshusKjerstin Tyldumtyllaam@hotmail.com988 93 626
Vargeia VelEspen Pettersenlaugpet@online.no940 06 053
Kongsmoen grendehusAndreas Aune Ahlinauneahlin@hotmail.com909 84 037
Øie ungdomshusRita Rosendalhjemsenget@gmail.com916 23 573
Vassbotna forsamlingshusGeir Joar WerstadWerstad@msn.com971 41 037
Loddoenget skytebaneLars Otto Okstadlookstad@buso.no952 12 724
SkistuKay Haugkay@petit-agentur.no909 86 049
Publisert av Anita Færøy. Sist endret 15.02.2018 15:10
Fant du det du lette etter?